نام بلوکات (Blue Cut) از استراتژی اقیانوس آبی گرفته شده است .
تعریف استراتژی اقیانوس آبی:
فرض کنید که حوزه های کاری و خدماتی  جهانی از دو دسته اقیانوس تشکیل شده است: ۱- اقیانوس‌های آبی، ۲- اقیانوس‌های قرمز. اقیانوس‌های قرمز معرف کلیه صنایعی هستند که امروزه وجود دارند و فضاهای شناخته شده حوزه های کاری و خدماتی  هستند. اقیانوس‌های آبی، کلیه صنایعی هستند که در حال حاضر وجود ندارند. اینها در حقیقت فضاهای شناخته نشده حوزه های کاری و خدماتی  می‌باشند.
در اقیانوس های قرمز، محدودیت‌ها و حد و مرزهای صنایع تعریف شده و مورد پذیرش واقع گردیده‌اند و همچنین قوانین بازی رقابت مشخص هستند. در اقیانوس‌های قرمز سازمان ها سعی می‌کنند تا به علمکردی بهتری نسبت به رقبا دست یابند تا بدین ترتیب سهم بیشتری از تقاضای موجود حوزه های کاری و خدماتی  را از آن خود کنند. از آنجایی که هم اکنون اقیانوس‌های قرمز پر جمعیت می‌باشند احتمال سودآوری و رشد در آنها کم می‌باشد. در اقیانوس‌های قرمز، رقابت سخت و کشنده ی میان سازمان ها به اقیانوس قرمز و خون آلود تشبیه شده است.
در عوض از اقیانوس‌های آبی هیچ بهره‌برداری صورت نگرفته است و هیچ رقیبی در آن ها وجود ندارد، بنابراین در اقیانوس‌های آبی پتانسیل بالایی برای رشد و سودآوری وجود داشته و تقاضای بالقوه بالایی برای محصولات و خدمات این اقیانوس ها وجود دارد. خالق این اقیانوس خود می‌تواند قوانین و حد و مرزهای صنعت را مشخص نماید.
شرکت طرح و اندیشه بلوکات با داشتن گروه متخصص در زمینه شبکه و امنیت به همراه مدارک بین المللی از جمله CCIE Security ,CCIE Service Provider و CCIE Routing and Switching  به دنبال ایجاد فضایی بی رقیب و ایجاداقیانوس آبی است، از این رو همواره مشاوره و ارائه بهترین راه حل به جامعه فناوری اطلاعات را در سر لوحه خویش قرارداده است.این شرکت در حال حاضر با استفاده از تکنولوژی های روز دنیا، تجهیزات مرکز داده و زیر ساخت های لبه شبکه را طراحی، تامین و اجرا می نماید.
گروه متخصص در زمینه شبکه و امنیت به همراه مدارک بین المللی
حوزه های فعالیت:
– ارائه خدمات مشاوره و پیاده سازی در زمینه Disaster site ها، ۳DC ها و مراکز داده Active-Active
– ارائه خدمات مشاوره و راه حل های جامع در زمینه عیب یابی، بهینه سازی شبکه وامنیت و سرویس های اپراتورها
– ارائه خدمات مشاوره و راه حل های جامع در زمینه طراحی و پیاده سازی مرکز کنترل و مدیریت شبکه (NOC) و مرکز عملیات امنیت (SOC)
– ارائه خدمات پشتیبانی سخت افزار، سرورها و مراکز داده
– آموزش دوره های سیسکو از مقدماتی یا پیشرفته
– تامین لایسنسهای مختلف از جمله تجهیزات امنیتی، نرم افزارهای کاربردی، مانیتورینگ و …
– تامین تجهیزات فعال (Active) و غیر فعال (Passive) شبکه
– انجام خدمات غیر فعال (Passive) شبکه

 

برای دریافت رزومه شرکت بلوکات بر روی لینک زیر کلیک نمایید :

دانلود رزومه شرکت بلوکات – Bluecut Company CV

فهرست