رک و متعلقات

Rack and Accessories APC

Rack and Accessories APC

رکهای APC با ارتفاع ۲۴، ۴۲، ۴۸ یونیت با عرضهای ۶۰ و ۷۵ سانتی متر و عمق ۱۰۷ ، ۱۲۰ سانتی متر قابل ارائه می باشند

رکهای مورد نظر شامل تجهیزات جانبی از جمله سینی با تحمل وزنهای متعدد، نگهدارنده های کابل به طور عمودی و افقی و غیره می باشد.

به صورت کلی PDU های برند APC در ۵ دسته اصلی قرار دارند که تمامی آنها در رنج های توانی۱۶ و ۳۲ آمپر تک فاز و سه فاز قایل ارایه هستند و به شرح ذیل می باشند:

۱- Basic PDU : این دسته هیچ پروتکل ارتباطی نداشته و همانند سه راهی برق می باشد و خروجی های C13 , C19 دارند.

۲- METERED PDU : این دسته توسط پروتکل SNMP تحت وب قابل مانیتورینگ می باشد و بر روی دستگاه LCD قرار گرقته است که می توان اطلاعاتی همچون آمپر، ولتاژ، فرکانس و … در بانک های توزیع را مشاهده نمود.

۳- METERED BY OUTLET : این دسته توسط پروتکل SNMP تحت وب قابل مانیتورینگ می باشد و بر روی دستگاه LCD قرار گرقته است که می توان اطلاعاتی همچون آمپر، ولتاژ، فرکانس و … در تک به تک خروجی ها را مشاهده نمود.

۴- SWITCHED : این دسته توسط پروتکل SNMP تحت وب قابل کنترل و مانیتورینگ می باشد و بر روی دستگاه LCD قرار گرقته است که می توان اطلاعاتی همچون آمپر، ولتاژ، فرکانس و … در بانک های توزیع را مشاهده و تحت وب قطع و وصل نمود.

۵- SWITCHED METERED BY OUTLET : این دسته توسط پروتکل SNMP تحت وب قابل کنترل و مانیتورینگ می باشد و بر روی دستگاه LCD قرار گرقته است که می توان اطلاعاتی همچون آمپر، ولتاژ، فرکانس و … در تک به تک خروجی ها را مشاهده و تحت وب قطع و وصل نمود.

ضمنا ترانسفر سوئیچهای ATS- APC- با آمپراژهای ۱۶ و ۳۲ آمپر قابل ارائه خواهد بود.

فهرست