UPS APC

 

Smart-UPS

یو پی اس های سری اسمارت ای پی سی ( UPS APC )در ظرفیتهای ۴۵۰ ولت تا ۵۰۰۰ ولت قابل ارائه می باشد، این نوع یو پی اس ها قابلیت مصارف خانگی و همچنین مصارف سازمانی را دارا می باشد.

تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی و برخی از مدلها قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی ) را دارا می باشند.

Smart-UPS

Smart-UPS

 

Smart-UPS RT
یو پی اس های سری آر تی دارای توپولوژی Online Double Conversion  در ظرفیتهای ۱ تا ۲۰ کیلو ولت آمپر قابل ارائه و تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی و همچنین قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی) را دارا می باشند و میتوانند به صورت ایستاده و رک مونت (به صورت کشویی در رکها) مورد استفاده قرار گیرد.

دارای بالاترین راندمان مدل های online در صنعت UPS است و هم برای محصولات تکفاز و هم برای سه فاز استفاده می شوند.
یو پی اس های مذکو سازگار با ژنراتور میباشند.

مانیتور کردن UPS و مدیریت و از طریق شبکه از راه دور توسط web/SNMP با ساختار داخلی میسر خواهد بود.

Smart-UPS RT

Smart-UPS RT

 

Smart-UPS VT
یو پی اس های سری وی تی دارای توپولوژی Online Double Conversion در ظرفیتهای ۱۰ تا ۴۰کیلو ولت آمپر قابل ارائه و تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی می باشند و همچنین قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی) را دارا می باشند و میتوانند به صورت ایستاده و رک مونت (به صورت کشویی در رکها) مورد استفاده قرار گیرد. یو پی اس مذکور دارای ورودی سه فاز و خروجی سه فاز و قابلیت موازی شدن تا چهار دستگاه مشابه خود را دارا می باشد و باتری های داخلی و خارجی با ساختار ماژولار قابل تعویض توسط کاربر خواهد بود. یو پی اس های مذکور سازگار با ژنراتور میباشند. مانیتور کردن UPS و مدیریت و از طریق شبکه از راه دور توسط web/SNMP با ساختار داخلی میسر خواهد بود

Smart-UPS VT

Smart-UPS VT

 

Symmetra LX
یو پی اس های سری ال ایکس ماژولار می باشد و دارای توپولوژی Online Double Conversion در ظرفیتهای ۴ تا ۱۶کیلو ولت آمپر در فریمهای ۴ و۶ و ۸ و ۱۶ کیلو ولت آمپر قابل ارائه و تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی می باشند و همچنین قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی) را دارا می باشند و میتوانند به صورت ایستاده و رک مونت (به صورت کشویی در رکها) مورد استفاده قرار گیرد.

یو پی اس مذکور دارای ورودی سه فاز و تک فاز ولی خروجی تکفاز می باشد و ماژولهای توان با ساختار ماژولار و قابل تعویض توسط کاربر خواهد بود و سیستم کاملا هوشمند طراحی شده است یو پی اس های مذکو سازگار با ژنراتور میباشند. مانیتور کردن UPS و مدیریت واز طریق شبکه از راه دور توسط web/SNMP با ساختار داخلی میسر خواهد بود.

Symmetra LX

Symmetra LX

 

Symmetra PX
یو پی اس های سری پی ایکس ماژولار می باشد و دارای توپولوژی Online Double Conversion در ظرفیتهای ۱۶ کیلو وات/ کیلو ولت آمپر تا ۵۰۰ کیلو وات/کیلو ولت آمپر در فریم های ۴۸ و ۱۶۰ و ۵۰۰/۲۵۰ کیلو وات/کیلو ولت آمپر قابل ارائه و تمام یو پی اس ها مجهز به باطری داخلی می باشند و همچنین قابلیت اتصال به باتری اکسترنال (خارجی) را دارا می باشند.

یو پی اس مذکور دارای ورودی سه فاز و خروجی تک فاز می باشد و ماژولهای توان با ساختار ماژولار و قابل تعویض توسط کاربر خواهد بود و سیستم کاملا هوشمند طراحی شده است، یو پی اس های مذکو سازگار با ژنراتور میباشند. مانیتور کردن UPS و مدیریت و از طریق شبکه از راه دور توسط web/SNMP با ساختار داخلی میسر خواهد بود.

شایان ذکر است یو پی اس های فوق در فریم ۵۰۰/۲۵۰ قابلیت پارالل شدن تا چهار دستگاه را دارا می باشد.

Symmetra PX

Symmetra PX

Symmetra PX

Symmetra PX

فهرست